כל הפרטים על תוכנית הלווי, איך זה הולך, מה המחיר תוכלו לשמוע כאן:

נגן וידאו

זה מה שמספרים הורים שהשתתפו בתוכנית:

"באופן כללי אני מתייחסת לכל התחום של ההדרכות האינטרנטיות בערבון מוגבל...
אני לא מאמינה במרחוק וקשה לי במרחוק!"

מושקא קוט

"אני אמא לשבעה ילדים,מחנכת בתיכון, למדתי גם ייעוץ חינוכי ותמיד התייחסתי לכל התחום הזה של הדרכות הורים ובמיוחד לכל ההדרכות האינטרנטיות, הזומים, בערבון מוגבל,
אני חושבת שיש לי הבנה בחינוך, אני בתחום, ולא הרגשתי שאני צריכה הדרכה,
שמעתי על מיכל מאחותי שהיתה בזום שלה והסיפור האישי התחבר לי לכל מיני נקודות אצלי, היה נשמע מעניין, התחלתי לצפות בסטטוסים וקבלתי הרבה נקודות, צפיתי מהצד.
לפני 3 חודשים נולד לי הבן השביעי וכל הבית עבר שינוי, כל ילד חפש את המקום שלו מחדש, הרגשתי שהבית עובר שנוי ומה שאנחנו עושים היום לא כ"כ עובד. ואז נכנסתי לזום של מיכל, נכנסתי ממקום כזה סקפטי.
החלטתי שאני הולכת על זה,
בעלי הסכים לתוכנית, כי רציתי, אבל הוא לא היה מחובר לעניין בכלל, בהתחלה.
פחות מחמישה שבועות שאני בתוכנית, הכלים המדהימים שמיכל נותנת בתוכנית הם כ"כ פרקטים וכ"כ ישומיים ברמה שאני נדהמת כל פעם מחדש, בשימוש הראשון שאני עושה בכל כלי, זה פשוט עובד כמו קסם, זה פשוט מדהים! וכל ההסתכלות שלי על התגובות של הילדים, היא פשוט השתנתה!
יש בנו חרטה שהילדים הגדולים שלנו לא קבלו את זה מקטנות.
זו מתנה שכל הורה יכול לתת את זה לו ולילדים שלו!
אני לא מאמינה במרחוק וקשה לי במרחוק, אני צריכה לבוא ולשבת וללמוד, אבל משהו בתוכנית הזו הוא מאוד אמיתי, ישים ופרקטי ומיכל מלווה עד הסוף, אני יכולה לשלוח לה הודעה והיא תגיב לי, כאילו אין עוד הורים שצריכים אותה!
"הלווי הזה הוא מקרוב וממש לא מרחוק"
עוד משהו, אחד הילדים סבל מפחדים, ניסיתי כמה טיפולים, דרך הקופת חולים ואחר כך ניסיתי מטפלת נוספת וזה לא עבד. פשוט קסם מה שקורה עם הכלים שמיכל נותנת, זה פשוט מרגיע את הפחדים ומוריד את החרדות יותר מכל טיפול אחר."

"מרגישה שקבלתי ילד חדש"

זהבית כהן

מיכל יקרה, אני רושמת לך את ההודעה הזו עם דמעות של שמחה של התרגשות.
אני לא מצליחה לעכל שזה אכן באמת קרה וקורה.
אז כמו שאת יודעת שפנינו אליך עם המון ספקות בקשר לילד עם הפחדים.
והלא יאומן פשוט קרה!!!
לאחר שעשינו את ההדרכה של ההורות התחלנו פשוט לשנות סגנון בבית. אני עצמי שיניתי את השיטה עם הילדים.. הכל מתוך הבנה ולהיכנס ללב שלהם.
הילד לפני יומיים אומר לי: "אמא החלטתי שאני מכיר בפחד ואני רוצה להתגבר עליו." מה שלעולם הוא לא אמר תמיד ברח מזה… תוך יום עשה דברים שכמה שנים טובות התחננתי על נפשי שיגיד לי מה מפריע לו ואני יעזור לו ותמיד הדחיק.
ואמאלה..פשוט נס!! נס שהכרנו אותך!!
הוא הלך מהבית לחניה וחזר של הרכב וגם חזור מספר פעמים, הביא דברים מהרכב ללא מצמוץ, הלוך חזור ללא פחד, הוא התחיל להשתחרר בחנויות שיוצאים לקניות ולא נצמד אלינו. התחיל להסתובב לבד ואומר אני רוצה להשתחרר להראות לפחד שאני מתגבר עליו..
הוא אומר לי: "אמא אני עוד ילך לחברים לבד..וילך למכולת" מה שדברים כאלו בכלל לא היו נאמרים על הפרק רק לשמוע אותם זה היה עושה לו צמרמורות! לשמוע ממנו שהוא אומר זה פשוט בלתי יאומן!!
אני פשוט ממליצה לכל מי שבחצי ספק שלא יערער אפילו לא לשניה! כי הכסף ששמנו לא שווה אפסית ממה שקיבלנו
מרגישה שקיבלתי ילד חדש..
מאחלת לך שהחסד שאת עושה בבתי ישראל..ה' ישלם שכרך 💖💖

נגן וידאו
נגן וידאו

"כשאשתי המליצה על הקורס שלך, פחות האמנתי בתחום, אבל מתוך כבוד הסכמתי"

ישעיהו קנייבסקי

אני מגיע מבית שהרגשות לא תופסות מקום בכלל, וכשאשתי המליצה על הקורס שלך, פחות האמנתי בתחום, אבל מתוך כבוד הסכמתי, כי הרי להפסיד, אין מה להפסיד.

נוכחתי לראות כמה זה חסר בחיים השימוש ברגשות וכמה זה מוסיף.

אני לא מדבר על כמה זה עזר לנו בהתנהלות עם הילד, זה אשתי בטח כתבה לך, פשוט הפך אותו מקצה לקצה! 

אני מדבר על ההסתכלות מול האנשים שסביבי… 

מודה לך על ההזדמנות שפתחת לנו לעולם הרגש"

כל הפרטים על תוכנית הלווי, איך זה הולך, מה המחיר תוכלו לשמוע כאן:​

נגן וידאו
נגן וידאו

אולי שאלתם את עצמכם:

התוכנית מתאימה להורים לילדים צעירים (שנה וחצי, שנתיים) וגם להורים למתבגרים.

לאורך כל התוכנית, אני משלבת דוגמאות מחיי היומיום עם קטנטנים שנפלה להם הסוכריה לחול, ועם מתבגרים שעסוקים בפלאפון או בקונפליקטים עם ההורים.

הילד זקוק לדמות משמעותית אחת לפחות, כדי ליצור איתה קשר רגשי ושהיא שם עבורו רגשית, זה כיף וחוויתי לצפות עם בן/בת הזוג, אבל עבור העזרה לילד, מספיק הורה אחד שיעשה את התהליך איתו. 

הטעות שלנו לחשוב שאם ילד אחד מתפרץ בצעקות ובבכי וילד אחר הוא מופנם, שקט, חרדתי או חסר ביטחון זה סוגים שונים ובעיות שונות, אבל האמת, שכל ההתנהגויות המאתגרות: ההתפרצויות, הביישנות, הפחדים, האי שקט הפנימי, השקרים, הגנבות, הצורך בריגושים, הקושי לקבל "לא" וכו'  נובעות ממוצפות רגשית. כשאנחנו נעזור לילד להגדיל את המיכל הרגשי שלו, הוא לא יהיה מוצף ואז גם ההתנהגויות המאתגרות יעלמו ולכן דרך הטיפול לכל סוגי האתגרים ההתנהגותיים היא זהה

מנסיוני כילדה רגישה ומתוך הניסיון והלווי של אלפי ילדים ונערים לאורך השנים: בחינוך הרגיל, בחינוך המיוחד, ילדים על הרצף, ילדים עם קשיים התנהגותיים, בגילאי הגן, ביה"ס היסודי, החטיבה והתיכון, הצלחתי לדייק ולהיטיב לתאר את המבנה הפנימי של ילדים מאתגרים התנהגותית.

כשההורים שומעים את התאור שלי הם מרגישים ששמתי אצלם מצלמה בתוך הבית ושאני מכירה את הילד שלהם יותר מאשר הם עצמם.

להורים יש לווי אישי על ידי לאורך התהליך ואם יש שאלות ודיוקים, אני כאן איתכם.

אם אתם מרגישים שאתם רוצים להיפגש איתי עם או בלי הילד, אפשר לתאם פגישה אישית וכבוגרים שלי אתם מקבלים פגישות איתי בהנחה של 100 ש"ח לפגישה. 

אבל בנינו, ב95% מהמקרים ההורים מרגישים שאין בכך צורך. 

טיפול רגשי (טיפול באומנות/ במשחק/בדרמה/במוזיקה), הוא טיפול שמטרתו לעזור לילד דרך הקשר בין המטפל לילד, הילד אמור להביא לחדר את האתגרים הרגשיים עימם הוא מתמודד והמטפל מכיל ומעבד אותם איתו.

הנקודה שהיא שברוב המקרים לוקח זמן לילד ליצור אמון עם המטפל, שמבחינתו הוא איש זר, לפעמים גם כמה חודשים. גם אחרי שהילד יוצר קשר, לא תמיד עולים בתוך החדר הרגוע והסטרלי, התסכולים, החרדות וההתפרצויות עימם הילד מתמודד, לפחות לא בהתחלה.

וגם כשהטיפול מצליח, שאיפת המטפל היא שהילד יעתיק את הקשר המכיל שיצר עם המטפל, לקשר בבית, עם ההורים.

אבל, לנו ההורים אין את הכלים והסבלנות של איש המקצוע, וגם אם כן, זה קשה לתרגל את זה תוך כדי הצרחות בבוקר, במקלחת, כשיש לך ברקע עוד כמה קטנטנים…

והילד שלנו, הוא חולם לקשר של הלב, איתנו,ההורים, יותר מכל איש מקצוע אחר בעולם!

התוכנית שלנו בנויה בדיוק לרגעים האלו, רגעי השיא המאתגרים ובדיוק להורים עייפים ומותשים, בגובה העיניים ובפרקטיות מדויקת וכשאתם תבצעו את השלבים, לא תאמינו באיזה מהירות הילד יגיב לתהליך, כי כאן הוא לא צריך זמן ליצור אמון וקשר, הוא מחכה לתהליך הזה, ללב שלכם, לקשר איתו!

אז מי אני ולמה ללמוד ממני?

היי, שמי מיכל ברנהם.

מייסדת קהילת ההורים "הורות בהיבט רגשי"

נולדתי לזוג הורים מסורים ואוהבים שלא החסירו מאיתנו כלום, 

רציתי כל כך לשמח את אבא ואמא ושיהיו גאים בי,

אך כילדה רגישה הוצפתי מידי פעם ברגשות שלא ידעתי איך לדבר אותם, 

ואז זה היה יוצא במאמץ, ריצוי או בהתפרצויות התנהגותיות של כעס.

הרגשתי שאני לא בסדר, שאני אשמה על ההתפרצויות שלי, ולא ידעתי איך לצאת מזה… הייתי בחוסר אונים.

כשגדלתי ומתוך הרצון לגלות את מה שמתחולל בתוכי, נמשכתי ללימודים על עולם הרגשות:

למדתי תואר ראשון בחנ"מ ואח"כ תואר שני בייעוץ חינוכי באוניברסיטת חיפה,

המשכתי ללימודי טיפול במשחק והדרכת הורים בבר אילן

ואח"כ טיפול בגישת act וטיפול דיאדי באקדמית ת"א יפו.

במשך מעל 15 שנה אני עובדת עם ילדים, נערים והורים רגישים, או בשפה המקצועית: "קושי בוויסות הרגשי".

היום, מתוך חווית ההורות המאתגרת וכאמא לשישה (שלי, שלו ושלנו), קטנטנים ומתבגרים, אני יכולה להבין את החרדה של ההורה שחושש שהוא עלול להזיק לילד שלו מחוסר ידע והבנה.

לכן, אני משתפת אתכם בתוכנית הלווי שלי, בה ארוז ידע מקצועי ופרקטי שיושם אצלי בבית, בחדרי השינה ובסלון, והועבר גם אצל מעל 400 זוגות הורים שדווחו על שינויים משמעותיים ומהירים יותר ממה שהם ציפו. 

כל התוכן הזה יחד, נארז לכם באהבה, יחד עם החלום של מיכל בת ה9 שחלמה שיהיה שם מישהו מבוגר, שיעזור לה לצאת מהבלגן הרגשי הזה,  כדי שגם אתם תוכלו להיות שם עבור הילדים שלכם בקשר רגשי קרוב ופתוח בדיוק כמו שאתם רוצים. 

"פקפקתי...מה היא כבר יכולה לחדש לי?! "

שירה גרוס

כשמיכל הציעה בוויבנר החינמי להצטרף לתוכנית על העולם הרגשי של הילדים שלנו, פקפקתי. חשבתי לעצמי: "מה מיכל יכולה לחדש לי אחרי שלאורך השנים עשיתי קורס הנחיית הורים והתייעצתי עם דמויות חינוכיות?" 

שכנעתי את בעלי להצטרף, ונרשמנו. 'אם לא יועיל, בטח לא יזיק'.

כבר מהשיעור הראשון, הרגשנו את ההבדל. מיכל מסבירה בצורה נעימה כיצד להתחבר לילד , לא להיות אתו במלחמה , אלא להבין ולהתחבר לקושי בו הוא מצוי, לרצון שלו, לדילמה שלו, לעולם שלו.

מדובר בכלים שכל הורה זקוק להם על מנת ליצור מערכת יחסים טובה , פתוחה ואוהבת עם הילדים שלו! גם בעלי משתמש בכלים האלו ומתחבר בשמחה לעולם הרגשי של הילדים שלנו!  

נגן וידאו